پروتز واژن و اندام تناسلی زنان (تزریق چربی به واژن و جوانسازی)

پروتز واژن و ناحیه تناسلی زنان,روش پروتز و تزریق چربی به واژن،خطرات و عوارض پروتز واژن,تزریق چربی در واژن,هزینه تزریق چربی به واژن,تزریق چربی به لابیا,تزریق ژل به اندام تناسلی مردان,تزریق چربی در ناحیه تناسلی,هزینه لیزر ناحیه تناسلی,تزریق ژل به گونه

مواد پرکننده موقت برای تزریق ژل به واژن

این مواد با گذشت زمان محدودی از تزریق خاصیت خود را از دست می دهند و نیاز به تزریق مجدد می باشد . این مواد بین ۲ تا ۱۲ ماه ماندگاری دارند .

  • کلاژن: ماده ای است طبیعی که خاصت توانمندی پوست را افزایش می دهد .
  • اسید هیالورونیک : ماده ای طبیعی که برای فرم دهی از ان استفاده می شود .
  • هیدروکسی آپادت کلسیم : ماده ای است سنگین تر از دو ماده قبلی که در قسمت ها عمقی تر تزریق میشود. این ماده بدلیل اینکه بافتی ان از استخوان بدن می باشد در بدن فرد موجب حساسیت نمی شود .

پرکننده های نیمه موقت برای تزریق ژل در واژن

مواد موجود دراین پرکننده ها پری متیل متاکریلات می باشد و برای نواحی عمیق استفاده میشود . این پرکننده توسط بافت بدن جذب نمی شود به همین سبب بهتر است تا از آنها در اطراف لب ها و چشم ها استفاده نشود .

جوانسازی ناحیه تناسلی بعد از زایمان و یا کاهش وزن و بالا رفتن سن کار دشواری است ، زیبایی ظاهری این ناحیه برای بسیاری از خانم ها حائز اهمیت بوده و در بسیاری از موارد افتادگی پوست این ناحیه باعث آزردگی خاطر و بروز مشکلات جنسی می شود.

به کمک لیپوماتیک می توان مقداری چربی از بدن بیرون کشید و چربی های اضافی را در ناحیه تناسلی تزریق کرد. بدین صورت جوانسازی با تزریق چربی در ناحیه تناسلی ایجاد خواهد شد و فرد اعتماد به نفس بالایی کسب خواهد کرد.
زیبایی و جوانی ناحیه تناسلی بعد از تزریق ژل به مدت ۱۰ تا ۱۵ سال ماندگار خواهد بود و امکان تزریق مجدد چربی در آن وجود خواهد داشت .

پرکننده ها ی دائمی برای تزریق ژل به واژن

این مواد مورد تائید وزارت بهداشت نمی باشند و تشکیل شده از سیلیکون می باشند . ماندگارری آنها بیش از ۵ سال می باشد .

همانطور که گفته شد از این مواد برای جوانسازی ناحیه تناسلی خانمها نیز استفاده می شود . در واقع ناحیه واژن در بدن خانم ها معمولا با گذر زمان واز بین رفتن چربی پوست و یا بعد از زایمان دچار افتادگی پوست و شلی می شود که می توان از تزریق ژل در ان استفاده کرد . در تزریق ژل به واژن متخصص همراه با تزریق از مواد بی حس کننده استفاده می کند تا درد کمتری برای فرد ایجاد شود . البته قابل ذکر می باشد که به دلیل ماندگاری کم ژل اغلب به جای ژل از چربی استفاده می کنند و این چربی را از اطراف شکم و یا پهلو تهیه می کنند .

بزرگ شدگی لبیاماژورا ومینورا ( لب های خارجی وداخل ) علاوه بر ایجاد مشکلات ظاهری ، از نظر عملکرد نیز مشکلاتی را بدنبال دارد ، مانند ایجاد درد در هنگام نزدیکی و یا اختلال در ادرار کردن و همچنین بدلیل نگه داشتن رطوبت زیاد دراین ناحیه ، عفونت های قارچی مکرر را نیز بدنبال خواهد داشت . اینگونه افراد در انجام بعضی فعالیت های ورزشی مانند دوچرخه سوراری ویا اسب سواری نیز دچار مشکل خواهند بود .افزایش وزن نیز در خانمها سبب تجمع چربی در ناحیه عانه شده که خود در هنگام پوشیدن لباسهای تنگ احساس نارضایتی ایجاد می کند .

عمل labiaplasty ( لابیاپلاستی ) روشی است که در آن لب های داخلی و یا لب های خارجی را کوچکتر و قرینه سازی می کنیم و این عمل سبب رفع مشکلات ظاهری و عملکرد در فرد می گردد . این جراحی بصورت سر پائی و بدون بیهوشی انجام می شود . و حدود یک ساعت بطول می انجامد و پس از ۲-۳ روز استراحت فرد به کار روزمره می پردازد .

لیپولیزر- لیپوساکشن ناحیه عانه :
در افرادی که تجمع چربی درناحیه عانه دارند ، چربی توسط کانولا به روش لیپوساکشن و یا لیپولیزر خارج می شود .

تزریق چربی در ناحیه تناسلی :
در این روش در افرادی که در سنین بالاتر دچار ازدست رفتن چربی در ناحیه لب های خارجی شده اند چربی تزریق می شود . این چربی از ناحیه شکم ویا پهلو ها کشیده می شود .

عوارض و خطرات عمل جوان سازی ناحیه تناسلی :
این گونه اعمال اگر توسط پزشک متخصص دراین امرکه مهارت وتجربه کافی داشته باشد انجام شود،روش امن وبی خطری است . مخصوصا که به صورت سرپائی انجام می شود وخطرات بیهوشی را بدنبال ندارد .

عوارض اینگونه اعمال مانند هر عمل جراحی دیگر شامل :
تورم ، درد ، کبودی ، خونریزی ، عفونت ، و دیر جوش خوردن زخم است که پزشک برای جلو گیری از ایجاد اینگونه عوارض تدابیری را قبل و بعد از عمل برای بیمار در نظر می گیرد مانند مصرف آنتی بیوتیک ، مسکن ها و پیگیری بعد از عمل .در ناحیه تناسلی همچنین می توان از لیزر مو جهت رفع دائمی موهای زائد استفاده نمود . به این ترتیب از ایجاد جوش و فولیکولیت بعد از اصلاح نیز جلوگیری می شود.از لیزر کیوسویچ جهت رفع تیرگی در ناحیه کشاله ران وعانه می توان استفاده کرد وتیرگی که با دارو قابل درمان نیست را کاهش داد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.