جوان سازی پوست به روش خانگی

جوان کننده پوست صورت,جوان سازی پوست صورت با داروهای گیاهی,جوانسازی ناحیه تناسلی خانمها,جوانسازی پوست صورت با نخ,جوانسازی پوست صورت با دستگاه rf,جوان سازی پوست دست,جوانسازی واژن,راههای جوان سازی پوست

جوان سازی پوست به روش خانگی،جوان سازی پوست طب سنتی،جوان کننده پوست،شیوه های بهتر شدن و جوان شدن پوست

استفاده از یک دستگاه بخور:
هنگام استراحت یا خواب ، یک دستگاه بخور کنار خود قرار دهید تا  به حفظ حداکثر رطوبت پوست کمک کند. این کار به ویژه اگر در مناطق خشک‌ زندگی می‌کنید و یا در زمستان  به ‌طور مرتب در معرض حرارت داخل ساختمان قرار دارید، بسیار مهم است.
مصرف بیشتر آب:
پوست خشک یعنی پوست چروکیده. مثالی که می توان زد این است که مصرف آب  کافی، پوست را  به یک انگور پر آب و مصرف نکردن آب کافی آن را به کشمش خشک ‌شده شبیه می کند.
مصرف ماهی، میوه و سبزی‌های تازه:
با مصرف این محصولات بدن آنتی‌اکسیدان کافی دریافت می‌کند تا از پوست در برابر آسیب‌ رادیکال‌های آزاد محافظت کند. علاوه بر آن دوز بالای اسیدهای چرب امگا ۳ باعث استحکام پوست می شود .
شکر کمتری مصرف کنید:
مصرف زیاد شکر باعث تضعیف کلاژن و اختلال در الاستین  پوست می‌شود. بنابراین مصرف شیرینی‌ها را کاهش دهید.
از کرم حاوی رتینول استفاده کنید:
این مشتق ویتامین A به ترمیم  سلول کمک و رشد کلاژن جدید را تحریک می‌کند. این امر باعث می شود پوست صاف ‌تر و پرتربه نظر بیاید. البته استفاده از رتینول باید با تجویز متخصص پوست  باشد.
درمان با لیزر:
درمان با لیزر لکه‌های قهوه‌ای‌ رنگ را از سروصورت بر می‌دارد و نیز پوست را سفت می‌کند. البته پس از انجام دادن لیزر حتماً باید از کرم ضد آفتاب استفاده  کرد.
خواب کافی:
به اندازه کافی  بخوابید تا دچار سیاهی دور چشم نشوید. سیاهی دور چشم ظاهرشما را  پیر می‌کند.

نظرات بسته شده است.