صابون پوست چرب کاملیا (خواص و روش استفاده)

آکنه یا جوش در لایه های عمیق تر پوست،داخل فولیکول مو و غدد سباسه ایجاد میشودو به تدریج به سطح پوست کشیده و تبدیل به جوش میشود.
صابون زیبایی کاملیا با فرمولی استثنایی وترکیبات کاملا گیاهی جوش ها را از عمق(زیر)پوست به سطح پوست کشیده و به دلیل آنتی باکتریال بودن،جوش ها و التهاب حاصل از آن را از بین میبرد و از هرگونه جوش جدید جلوگیری مینماید.

صابون زیبایی کاملیا به دلیل پاکسازی ولایه برداری،سلول های مرده تجمع یافته در سطح پوست رااز بین برده ومنافظ پوست را عمیقاً پاکسازی میکند.
چربی های زائد را پاک نموده و فعالیت غدد چربی پوست را تنظیم واز ترشح بیش از حد چربی روی پوست جلوگیری مینماید.

به همین منظور پوست صورت شفاف و روشن شده و به تدریح لک،کک مک و آثار به جای مانده ازجوش درسطح پوست صورت کم رنگ وکم رنگ تر شده و بامصرف پیوسته ازبین خواهد رفت. به گونه ای که روشن شدن پوست و اثرات درمانی آن پس از اولین مصرف به خوبی قابل مشاهده میباشد.

وقتی پوست به طور کامل پاک سازی شده و چربی اضافی آن پاک میشود باعث تنفس بهتروجوانی وشادابی پوست میشود.

تفاوت صابون معجزه گر کاملیا با محصولات مشابه در درمان قطعی و ریشه ای جوش ها میباشد به گونه ای که ذکر شد از عمق جوش ها را ریشه کن میکند.

صابون کاملیا دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان به شماره 13963/21 میباشد.

از خواص صابون کاملیا

1.درمان قطعی و ریشه ای جوش های صورت و بدن و جوشهای زیر پوستی
2.پاکسازی سریع و عمقی پوست همراه با روشن کنندگی پوست(حتی با یک بار مصرف)
3.ازبین بردن لک ناشی از جای جوش صورت و بدن
4.برطرف کننده لک و کک مک صورت
5.از بین بردن چربی زائد(اضافی)پوست و تنظیم کننده چربی پوست
6.قابل مصرف به عنوان پاک کننده روزانه برای پوست چرب

روش مصرف: روزانه ۱-۲ بار «صابون کاملیا» را به پوست بمالید و اجازه دهید کف صابون ۲ دقیقه روی پوست بماندو سپس با آب ولرم شستشو دهید و تا بهبودی کامل به مصرف منظم ادامه دهید.

تذکر: در پوستهای چرب می توان تا روزی ۲ بار مصرف کرد ولی در پوستهای خشک و معمولی روزانه یک بار مصرف شود و پس از ان حتما از کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

ضمنا به دلیل اینکه این صابون، برای پاکسازی عمقی پوست، جوشها و آکنه ها را از اعماق ان به سطح پوست می آورد، در روزهای اول استفاده از آن، نگران زیاد شدن جوش های خود نباشید.