سم زدایی از کف پا با پیاز و گیاهان دارویی

گذاشتن پیاز کف پا,سم زدایی از کف پا با پیاز,دفع سموم بدن با گیاهان دارویی,خرید دستگاه سم زدایی,سم زدایی با پیاز,سم زدایی کبد,پد دفع سموم بدن,سم زدایی از کف پا با روغن
پد سم زدایی کف پا خانگی درست کنید تا تغییر را در زندگی حس کنید.
حتما همه شما تبلیغات پد سم زدایی پا را دیده یا شنیده اید. این پدها اولین بار در ژاپن مورد استفاده قرار گرفت و از آنجا به بازار جهانی راه پیدا کرد. داستانشان از این قرار است که این پدها را زیر کف پا می‌گذارید و جوراب می پوشید و میخوابید فردا صبح می‌بینید که سموم بدن از کف پا دفع شده است چون پد کاملا سیاه و چرکین می‌شود.
در واقع عملکرد این پدها این است که گردش خون را در کف پا زیاد می‌کنند. از آنجا که مردم این روزها خیلی تحرک ندارند و کارها همه نشسته انجام می‌شود گردش خون در بدن به خوبی انجام نمی گیرد.
تاثیر مثبت دیگر پد سم زدایی کف پا این است که کمتر احساس خستگی و کسلی می کنید سردردهایتان کمتر می‌شود و درد مفاصل تقریبا بعد از مدتی از بین می‌رود.

شما می‌توانید خودتان این پدها را درست کنید و با اطمینان هر چه تمام تر از آنها استفاده کنید. مواد مورد نیاز شما از قرار زیر است:
پیاز یک عدد
سیر سفید ۶ حبه متوسط
آب
گاز و چسب کاغذی یزرگ
جوراب

پیاز را پوست بکنید وببرید و به همراه سیر پاک شده و کمی خرد شده داخل یک ظرف متوسط آب در حال جوش بریزید بگذارید تا ۱۰ دقیقه بجوشد بعد ترکیب را بگذارید به مدت ۲۰ دقیقه خنک شود. بعد این مخلوط را وسط گاز قرار دهید اما نگذارید خیلی زیادی خیس شود با چسب کناره ها را زیر کف پا بچسبانید و رویش جوراب بپوشید و بخوابید.
آنچه که صبح روز بعد می بینید شما را شگفت زده می‌کند. هرچند قبلا در زنجفیل یک راه حل سم زدایی آسانتر اشاره کردیم و آن قرار دادن یک حلقه پیاز زیر کف پا و پوشیدن جوراب است.

هفته ای دوبار این روش را انجام دهیدتا معجزه ان را در همان هفته اول ببینید..حتی مشکلاتی از از قبیل ترک های در کف پا ،خار پاشنه ،زگیل ،میخچه و …..با این روش فوری برطرف میگردد.

پیاز و سیر ،از طریق پایانه های عصبی در پا به جریان خون وارد شده و این اسید اندام ها و خون را پاک کرده و میکروب ها و باکتری ها را می کشد،و باعث تصفیه خون.و نابودی باکتری ها، میکروب ها و عوامل بیماری زا بطور معجزه آسا می شود.حتی این نسخه به دلیل پتانسیل بالایی که دارد در نابودی تومورهای سرطانی نیز نقش دارد

نظرات بسته شده است.