ماسک زنجبیل برای بینی (طرز تهیه)

کوچک شدن بینی با طب سنتی,داروهای گیاهی برای کوچک شدن بینی,ساخت ماسک خانگی کوچک کننده بینی,ماسک خانگی برای کوچک شدن بینی,چگونه بینی خود را لاغر کنیم,کوچک شدن بینی با داروهای گیاهی,كوچك كردن بيني به روش طبيعي

ماسک زنجبیل

زنجبیل تازه را آسیاب کن و با مقدار آب کمی مخلوط کن تا به حالت خمیر در آید. پس از آن، مقداری از خمیر را به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه روی بینی‌ خود بگذار. سپس آن را به خوبی بشور.

مخلوط دوم
یک قاشق چای‌خوری زنجبیل آسیاب شده، یک قاشق چای‌خوری خمیر دندان و یک قاشق غذاخوری سرکۀ سیب را در ظرفی به خوبی مخلوط کن. سپس مقدار کمی از آن را به مدت ۱۰ دقیقه روی بینی خود بگذار. می‌توانی از این مخلوط سه الی چهار روز استفاده کنی.

مخلوط سوم
زنجبیل تازه را آسیاب کن. سپس آن را با آب مخلوط کن تا به حالت مایع در بیاید. محلولی را که درست کردی، روی بینی خود بمال و به مدت ۱۰ دقیقه بگذار بماند. فقط مراقب باش مایع با چشمانت تماس پیدا نکند، زیرا باعث سوزش می‌شود. اگر در ناحیه بینی احساس سوزش کردی، به سرعت آن را بشور تا قرمزی آن از بین برود. می‌توانی از این مخلوط به مدت پنج روز استفاده کنی.

مخلوط چهارم
زنجبیل را با روغن کرچک مخلوط کن. سپس روی بینی خود بمال و بگذار تا ۱۰ دقیقه بماند. فقط مراقب باش با چشمانت تماس پیدا نکند.