درمان گیاهی استرس و اضطراب

داروی ضد استرس قوی,درمان استرس و تپش قلب,برای درمان استرس چه بخوریم,درمان استرس و افسردگی,درمان استرس و اضطراب با دارو,درمان استرس و اضطراب شدید,بهترین داروی گیاهی ضد اضطراب,درمان استرس و لرزش دست

درمان طبیعی استرس و اضطراب با رایحه این گیاهان
وقتی ضربان قلبتان بالا می‌رود، احساس می‌کنید نفس کشیدن هم برایتان سخت شده و درست نمی‌توانید روی کارهایتان تمرکز کنید. اضطراب مشکلی است که می‌تواند هم ذهن و هم جسم شما را فلج کند؛ اما گاهی می‌توانید همین احساس آزاردهنده و ناتوان‌کننده را با داروهای طبیعی درمان کنید.

داروی گیاهی برای استرس و اضطراب

اسطوخودوس
وقتی بی‌قرارید، خوابتان نمی‌برد، به خاطر اضطراب سوزش سر دل پیدا می‌کنید و عصبی به نظر می‌رسید، سراغ روغن اسطوخودوس بروید. یک مطالعه جالب نشان می‌دهد بیمارانی که با استرس فراوان به دندان‌پزشکی مراجعه می‌کنند، وقتی رایحه روغن اسطوخودوس در فضا پخش می‌شود، بیشتر درد را تحمل می‌کنند و اضطرابشان کاهش پیدا می‌کند.
گل سرخ
رایحه گل سرخ از دیگر رایحه‌های اضطراب‌کش است. اگر همیشه مضطربید، افسرده‌اید و دچار حملات وحشت (پانیک اتک) می‌شوید، در چایتان چند برگ گل‌سرخ بریزید یا اینکه دم‌نوش گل‌سرخ میل کنید. گل‌سرخ ازجمله چاشنی‌هایی است که ایرانی‌ها علاقه زیادی به مصرف آن دارند و خوشبختانه پژوهشگران هم ثابت کرده‌اند که مصرف مداوم آن فایده زیادی برای بدن دارد.
بابونه
اگر تازگی‌ها تحریک‌پذیر شده‌اید و زود از کوره درمی‌روید، سراغ بابونه بروید. چای بابونه ازجمله دم‌نوش‌های ضداضطرابی است که می‌تواند شما را به آرامش برساند. محققان می‌گویند بابونه داروی طبیعی ضدافسردگی است که می‌توان از آن در ساخت داروها استفاده کرد.