آرامش در آشپزخانه، با این رنگ‌ها

مدآنلاین: با اینکه درباره اهمیت اسباب و لوازم بکار رفته در آشپزخانه و نیز نمای ظاهری آن هیچ شکی وجود ندارد، اتخاذ تصمیمات مربوط به پالت‌های رنگی مناسب در آشپزخانه با جزئیات آنها کمی سخت است. برخی از رنگ‌ها در آشپزخانه در مقایسه با سایر رنگ‌ها از الویت بالاتری برخوردارند. البته تنوع رنگی محدودی برای تطابق با محیط آشپزخانه وجود دارد. ما چند نمونه از آنها را به شما معرفی می‌کنیم.

– سایه‌های رنگ زرد

وجود سایه‌های زرد رنگ در آشپزخانه، نمای آن‌ را درخشنده‌تر می‌کند. زرد، رنگ سرزندگی و شادابی است و اغلب نماد خورشید و براق بودن آن است. بهترین رنگ مناسب آشپزخانه بخصوص در قسمت پیشخان حساب می‌شود و می‌توان آن را با سایه‌های سفید، توسی و سبز ترکیب کرد

– سایه‌های سبز

سبز، رنگ طراوت و شادابی است و با توجه به سایه‌های روشن و پر رنگ می‌تواند نمایی فوق‌العاده جذاب در آشپزخانه ایجاد کند. شما می‌توانید کف‌پوش و یا قالیچه‌ای سبز رنگ در آشپزخانه پهن کنید و یا حتی دیوارها و پیشخان را از این رنگ انتخاب کنید. سبز در ترکیب با رنگ سفید نمایی زیبا خلق می‌کند.

– طراوت دیوارها با  رنگ‌های خنثی

اگر شما دوست دارید نمایی ساده در آشپزخانه ایجاد کنید، می‌توانید از رنگ‌های خنثی که بسیار چشم‌نواز هستند، استفاده کنید. در این خصوص، رنگ‌آمیزی دیوارها با رنگ‌های خنثی در الویت قرار دارند. شما می‌توانید این رنگ‌ها را با قهوه‌ای و توسی ست کنید

– سفید و صورتی

صورتی از جمله رنگ‌های زیبا است که هم می‌توان عاشق آن بود و هم از آن نفرت داشت. اگر شما طالب رنگ‌های روشن هستید می‌توانید انرژی و تحرک بیشتر را با انتخاب این رنگ به آشپزخانه بیاورید. ترکیب رنگ صورتی با سفید نیز نمایی پویا ایجاد می‌کند.

– فیروز‌ه‌ای و سفید

فیروزه‌ای یکی از زیباترین رنگ‌هاست و سایه‌های فوق‌العاده شیکی دارد. این رنگ تداعی‌کننده احساسات مختلف با تصورات ذهنی متفاوت است. در مورد آشپزخانه، رنگ فیروزه‌ای بسیار ایده‌آل است چرا که هم براق و هم نماد آرامش‌بخشی است. می‌توان برای خلق دکوری منحصربفرد آن را با سایه‌های سفید ترکیب کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.