گیاهان دارویی برای قند خون

این گیاه‌ها قند خونتان را پایین می‌آورند،گیاهان کاهنده قند خون،داروی گیاهی برای قند خون،انسولین طبیعی و گیاهی،درمان خانگی قند خون
پای دیابت که به زندگی‌تان باز شود، تا آخر عمر تنهایتان نمی‌گذارد؛ اما این پایان داستان نیست. حتی در صورت درگیر شدن با این بیماری، می‌توانید با مصرف مرتب داروهایتان و کمک گرفتن از برخی مواد غذایی، آسیب‌های ناشی از بالا رفتن قند خون را کمتر کنید.
 پیازدرمانی کنید
ما ایرانی‌ها در اغلب غذاهایمان پیاز می‌ریزیم و بسیاری از مواد غذایی را هم با سیر طعم‌دار می‌کنیم. محققان می‌گویند این عادت می‌تواند به کنترل قند خون کمک کند. چراکه سیر و پیاز از گیاهانی هستند که باعث کاهش قند خون می‌شوند.
 شنبلیله مصرف کنید
برای کمتر شدن قند خونتان، می‌توانید از سبزی‌های عطرداری مثل شنبلیله کمک بگیرید. این سبزی را ناشتا یا بعد از هر وعده غذایی مصرف کنید تا قند خونتان پایین بیاید. البته می‌توانید دانه شنبلیله را هم پودر کنید و با خوردنش در این زمان‌ها قند خون و چربی خونتان را کاهش دهید.
 چای سبز
هرروز یک فنجان چای سبز میل کنید تا قند خونتان پایین بیاید. دم‌نوش چای سبز نه‌تنها سرشار از آنتی‌اکسیدان و ضدسرطان است، بلکه می‌تواند همچون دارویی کمکی برای بیماران دیابتی عمل کند و حالشان را بهتر کند.
 کره بادام‌زمینی
بادام‌زمینی یکی از آجیل‌هایی است که کربوهیدرات کمی دارد و می‌تواند به کاهش قند خون کمک کند. کسانی که به دیابت نوع دو دچارند، بیشتر کره بادام‌زمینی میل کنند و مطمئن باشند که با خوردنش به‌اضافه وزن دچار نمی‌شوند.

گذشته از این، خوراکی خوش‌طعمی مثل کره بادام‌زمینی، به بهبود گردش خون در بدن کمک می‌کند و پوست و موی شما را هم سالم و براق می‌کند.

نظرات بسته شده است.