غذاهای خواب آور

خواب آور قوی طبیعی,خواب اور قوی,غذاهای ضد خواب,نوشیدنی های خواب آور,میوه های خواب آور,غذاهای خواب آور برای کودکان,غذاهای خواب آور کدامند؟,مواد غذایی خواب بر

این خوراکی‌ها لالایی می‌خوانند
به جای خوردن داروهای خواب‌آور، سراغ مواد غذایی بروید که خواب آرامی را به شما هدیه می‌کنند. اگر شما هم چندبار از خواب می‌پرید، کابوس می‌بینید، یا اینکه خواب به چشمتان نمی‌آید، این خوراکی‌ها را امتحان کنید.
نان سبوس‌دار
نان سبوس‌دار، برنج قهوه‌ای و ماکارونی غنی‌شده با سبوس، ازجمله مواد غذایی هستند که خوابتان را عمیق و آرام می‌کنند. اگر برخی روزها غذای حاوی سبوس میل نکردید، می‌توانید از سبوس‌های بسته‌بندی‌شده استفاده کنید و آن‌ها را در شیر، ماست یا حتی برنج سفید بریزید و میل کنید.
گیلاس
تا فصل گیلاس تمام نشده، هر شب یک کاسه گیلاس بخورید تا وضعیت خوابتان بهتر شود. خوردن گیلاس باعث ترشح بیشتر هورمون ملاتونین در بدن می‌شود. این هورمون الگوی خوابتان را تنظیم می‌کند و شما را از این مشکلات رها می‌کند.
بادام
از بعدازظهر یک کاسه بادام روی میزتان بگذارید و هر زمان چشمتان به بادام‌ها افتاد، چند عدد از آن‌ها را میل کنید. بادام یکی دیگر از خوراکی‌های خواب‌آور است که عضلاتتان را آرام می‌کند و کیفیت خوابتان را بالا می‌برد.

نظرات بسته شده است.