فمی لاکت و ژری لاکت (روش مصرف،فواید و عوارض)

فمی لاکت ویکی پدیا,فمی لاکت شرکت زیست تخمیر,فمی لاکت داروکده,عوارض قرص پروبیوتیک,ژری لاکت,کپسول لاکتوکر,قیمت قرص فمی لاکت,عوارض ژری لاکت,طریقه مصرف کیدی لاکت,انواع قرص های پروبیوتیک,کپسول پرودایجست,قرص familact,قیمت قرص پروبیوتیک,کپسول پروبیوتیک واژینال

فمی لاکت چیست؟
فمی لاکت یک ترکیب پروبیوتیک و پری­بیوتیک (سین بیوتیک) برای همه اعضای خانواده است که حاوی مقادیر بالایی از 7 سویه باکتری سودمند (لاکتوباسیل­ها، بیفیدوباکترها، استرپتوکوکوس ترموفیلوس) به همراه پری­بیوتیک فروکتوالیگوساکارید (کمک کننده به رشد و فعالیت پروبیوتیک­ها) می باشد.

سویه ها و پری بیوتیک­های به کاررفته شامل موارد زیر است:
1-Lactobacilus casei
2-Lactobasilus aciophilus
3-Lactobacillus rhamnosus
4-Lactobacilus bulgarigus
5-Bifidobacterium breve
6-Bifidobacterium longum
7-Sterptococus thermophilus
Fructooligosaccharides (FOS)

این فراورده فاقد گلوتن می باشد

ویژگی فَمی لاکت نسبت به محصولات مشابه چیست؟
فَمی لاکت حاوی مقادیر بالاتری از انواع پروبیوتیک­هاست. سویه­های پروبیوتیک به کار رفته در محصول از مفیدترین و شناخته شده ترین پروبیوتیک ها هستند که بر اساس گروه سنی مصرفی و اهداف مورد نظر، انتخاب شده اند.
با توجه به اینکه در فَمی لاکت® از 7 سویه و 3 خانواده باکتری استفاده شده است، اثربخشی و طیف اثر گسترده­تری را از پروبیوتیک در شرایط و بیماری­های مختلف می­توان مشاهده کرد.

در چه شرایطی می توان فَمی لاکت را مصرف کرد؟
برطرف کردن انواع اسهال از جمله اسهال­های ویروسی، مسافرتی، ناشی از مصرف آنتی بیوتیک (جهت بازگرداندن تعادل فلور طبیعی دستگاه گوارش)
سندرم روده تحریک پذیر (IBS) ” از جمله نفخ، دردهای شکمی و یبوست”
بیماری های التهابی روده (کولیت و کرون)
زخم های گوارشی ناشی از عفونت هلیکوباکترپیلوری
سوء تغذیه از جمله کمبود ویتامین­ها و املاح ضروری (آهن، کلسیم، منیزیم و …) و پوکی استخوان
استرس، مسافرت، تغییرات تغذیه ای و فصلی
در زمان عود عفونت برای کاهش دوره نقاهت بیماری­های عفونی
بیماری­های قلبی- عروقی از جمله کلسترول و فشار خون بالا
در بیماری­های متابولیکی از جمله دیابت ناشی از مقاومت به انسولین

مقدار مصرف: روزانه 1 تا 2 کپسول توصیه می شود. بهترین زمان مصرف پس از غذا می باشد.

عوارض جانبی و سمیت: تاکنون هیچ عارضه جانبی خاص و مورد سمیت برای پروبیوتیک­ها گزارش نشده است. همه پروبیوتیک­ها به طور طبیعی در بدن وجود دارند و همگی به عنوان عوامل (Generally Recognized as Safe) GRAS، یعنی ایمن، توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)ثبت شده­اند.

در بعضی از بیماران می­توانند ایجاد نفخ کنند که معمولاً با ادامه مصرف بهبود می­یابد. در هنگام مواجهه با عوارضی مانند راش پوستی، خارش، سرگیجه، سرفه و سایر مشکلات تنفسی پزشک یا داروساز را مطلع فرمایید.

احتیاط و منع مصرف
هیچ مورد منع مصرف مطلق برای این فرآورده وجود ندارد. در مواردی مانند نقص سیستم ایمنی، قبل از جراحی­های شکمی، بیماری­های دریچه قلب، سندرم روده کوتاه و ریسک ایسکمی تجویز پروبیوتیک­ها باید با احتیاط بیشتر صورت گیرد.
مصرف در دوران بارداری و شیردهی: طبق مطالعات اخیر در تمام دوران بارداری و شیردهی ایمنی پروبیوتیک­ها کاملاً اثبات شده است.

تداخل دارویی
به طور کلی مصرف این فرآورده با هیچ دارویی تداخل ندارد. توصیه می­شود حداقل با 2 تا 4 ساعت فاصله از آنتی بیوتیک­ها خوراکی مصرف شود.

شرایط نگهداری
بهـترین شرایط جهت نـگهداری این فرآورده داخل یـخچال و در دمای 8-2درجه سانتی­گراد می­باشد.
بسته بندی:30عدد کپسول (3 بلیستر 10عددی) به همراه بروشور درون جعبه مقوایی

منبع:mokamelshenasi.ir

نظرات بسته شده است.