نلا پروژست شامپو ضد ریزش مو (فواید و عوارض جانبی،روش مصرف)

شامپو ضد ریزش موی نلا پروژست حاوی عصاره های قابل جذب گیاه سائوپالمتو با استروژن های طبیعی جهت توقف DHT و قطع ریزش مو است.همچنین برای رفع التهابات پوست سر،تغذیه پیاز مو،تنظیم هورمون های پوست و در نتیجه جلوگیری از طاسی و ریزش مو،تنظیم اختلالات هورمونی،رویش مجدد مو به کار میرود.

شامپو ضد ریزش موی نلا پروژست حاوی پروژسترون گیاهی است.

روش مصرف شامپو ضد ریزش موی نلا پروژست

این سرم را روزانه یک الی دو بار داخل موها اسپری کنید و با نوک انگشتان به آرامی ماساژ دهید.

طول درمان
در مدت زمان 2 ماه می توانید تغییرات اساسی را بر روی موهای خود مشاهده نمائید.

موارد مصرف
درمان ریزش موی هورمونی

شرایط نگداری
در جای خشک و خنک نگهداری شود.

درمورد شامپوی گیاهی ضد ریزش مو نیز بخوانید

توضیحات درباره محلول ضد ریزش موی نلابرونشت

ریزش مو علل مختلفی دارد و مهمترین عامل آن مشکلات هورمونی می باشد که موجب طاسی و ریزش مو می شود. کمبود ویتامین ها و عدم تغذیه صحیح و استفاده از شوینده ها نیز موجب ریزش مو می گردد.در بعضی موارد رویش مو به علت تخریب پیاز مو دیگر انجام نمی شود.

تغذیه سالم و استفاده از محصولات بهداشتی که حاوی استروژن های طبیعی و قابل جذب و تأمین کننده ویتامین های لازم و تنظیم هورمون ها به خصوص متوقف کننده دی هیدرو تستوسترون (DHT) بوده در برخی گیاهان موجود می باشد، یکی از راه های پیشگیری و حتی درمان ریزش مو می باشد.

سرم پروژست نلا حاوی عصاره گیاه سائوپالمتو می باشد که استروژن های طبیعی آن موجب توقف DHT گردیده و ریزش مو را سریعاً قطع و با ترمیم رفع التهابات و تغذیه پیاز مو،رشد مو را تسریع می بخشد.

تنظیم هورمون های پوست موجب جلوگیری از طاسی و رفع ریزش مو می گردد. عصاره سائوپالمتو تنظیم کننده هورمون های پوست می باشد . این محصول فاقد الکل بوده و قطع استفاده از آن موجب ریزش مو نخواهد گردید.

این محلول همچنین حاوی عصاره گزنه نیز می باشد که این عصاره باعث افزایش خون رسانی و در نتیجه تغذیه ریشه مو می گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.