ژل مینرال آیس (روش مصرف،فواید و عوارض)

عوارض ژل مینرال آیس,فواید ژل خنک کننده مینرال آیس,ژل خنک کننده بدن بی ام اس مینرال آیس,قرعه کشی ژل مینرال آیس,کاربرد ژل مینرال آیس بی ام اس
این ژل برای تسکین دردهای ماهیچه ای و مفصلی قابل استفاده می باشد. موارد کاربرد آن برای دردهای آرتروز، کمر درد، کشش ماهیچه ای، کبودی، آسیب های ورزشی و رگ به رگ شدن می باشد.

میــزان مصــرف
به مقدار کافی از ژل خنک کننده مینرال آیس بی. ام. اس روی محل مورد نظر قرار داده تا جذب کامل ماساژ دهید( ۲ تا ۳ دقیقه) مکانیسم اثر صورت می پذیرد. ژل خنک کننده مینرال آیس بی. ام. اس به جهت نفوذ پذیری ایده آل و جذب سریع و موضعی و در نتیجه تسکین درد به عنوان جزء لاینفک از اقلام ضروری در کمک های اولیه شناسایی شده و سال هاست به صورت متنوع ژل، کرم، پماد، اسپری، انواع پد، درتمام نقاط جهان در دسترس بوده و مورد استفاده قرار می گیرد.

عوارض جانبی و سمیت
ژل خنک کننده مینرال آیس بی. ام. اس در نتیجه مصرف به صورت موضعی هیچ گونه مسمومیتی ایجاد نمی نماید.

موارد منــع مصرف
حساسیت فردی به منتول

توصیــه ها
بیش از ۳ تا ۴ بار در روز مصرف آن تکرار نگردد. از بانداژ نمودن گرم، اثردادن در جراحات باز، چشم، غشای مخاطی و استفاده هم زمان با فرآورده های گرمایشی و یا دستگاه های گرم کننده و بانداژ بسیار محکم پرهیز شود.

مصرف ژل خنک کننده مینرال آیس بی ام اس در دوران بارداری، شیردهی و کودکان زیر ۲ سال پس از مشاوره با پزشک صورت پذیرد

مشخصه ها
– بهبود دردهای مفصلی، رماتیسمی و کمر درد
– درمان صدمات و ضربه های ورزشی، پیچ خوردگی و رگ به رگ شدگی ها

روش مصرف
به مقدار کافی از ژل بر روی محل مورد نظر(تا جذب کامل) اثر داده شود.

مکانیسم اثر
منتول موجود در ژل مینرال آیس، با دارا بودن اثر اگونیستی و اختصاص بر رسپتورهای کاپااوپیویید و نیز فعالسازی کانال یونی، خواص درمانی ضد درد موضعی خود را اعمای می کند.

افزودن ویتامین E به ژل مینرال آیس، علاوه بر تثبیت فعالیت سلول های پوست، از تغییرات مزانشیمی که منجر به آسیب بافت همبند در ماهیچه ها و عروق می گردد، جلوگیری نموده و در درمان ضایعات بافتهای پوششی و همبند نقش ارزنده ای ایفا می کند.