ایجاد انگیزه برای کاهش وزن

انگیزه‌های جالب برای کاهش وزن
شروع یک رژیم غذایی همیشه آسان است؛ اما حقیقتاً ادامه‌ آن بعد از این‌که وزنتان ثابت شد، خیلی سخت است.بیش‌تر وقت‌ها که می‌خواهیم تسلیم شویم و رژیم را کنار بگذاریم، با خودمان فکر می‌کنیم که چرا باید وقتمان را تلف و همچنان صبر کنیم. اگر دیگر وزن کم نکنیم چه؟ وقتی وزنمان تغییر نمی‌کند، چرا باید با تمام هوس‌هایمان بجنگیم و غذاهای سالم بخوریم؟
حفظ انگیزه یکی از سخت‌ترین کارهای دنیاست، ولی باید یاد بگیریم که خوش‌بین باشیم و دنبال دلایلی برای ادامه‌ مبارزه با وزن اضافه‌‌مان باشیم.

موارد زیر مطمئناً به حفظ انگیزه کمک می‌کند:
فیلم خودتان را ببینید: مردم مخصوصاً خانم‌ها، خودشان را لاغرتر از آنچه که واقعاً هستند، می‌بینند! به همین دلیل نمی‌دانند که چرا باید وزن کم کنند. دیدن فیلمتان، به شما تصویر واضحی از این‌که واقعاً چه شکلی هستید، می‌دهد.
برای خودتان لباس بخرید: این کار می‌تواند خیلی به شما انگیزه بدهد. اکثر خانم‌ها عاشق شلوار‌ جین هستند، مخصوصاً جین‌های چسبان. ولی همان‌طور که همه‌ می‌دانید، این جین‌ها فقط در پای افراد لاغر زیبا هستند.امتحان کردن لباس‌های زیبایی که جذب تنتان نیست، یا به تنتان جلوه نمی‌کند، خیلی ناراحت‌کننده است.لباس‌هایی بخرید که سایزش برای شما کوچک باشد. درست است که بعضی‌ها ممکن است به نظرشان این کار مسخره و دور ریختن پول باشد، ولی همیشه جواب داده است! خریدن چیزی که خیلی دوست دارید ولی کمی تنگ یا یک سایز کوچک‌تر است، باعث می‌شود برای پوشیدن آن هیچ انتخاب دیگری جز کاهش وزن نداشته باشید.

نظرات بسته شده است.