پری اکتین (روش مصرف،خطرات و عوارض)

قیمت قرص پری اکتین در داروخانه,طریقه مصرف قرص پری اکتین,خرید اینترنتی قرص پری اکتین,تهیه قرص پری اکتین,خرید پری اکتین,تفاوت قرص پری اکتین با سیپروهپتادین,قرص پری اکتین چه عوارضی دارد

پری اکتین “Periactin”یکی از بهترین و کار آمدترین داروها برای افزایش وزن میباشد که موفقیت چشم گیری در بین مردم بدست آورده و آزمایش خود را نیز پس داده است .
این دارو با بالا بردن افزایش اشتها و جذب مواد ٬ همچنین با پایین آورد سوخت و ساز بدن باعث افزایش وزن در سریع ترین زمان ممکن میشود .
طی تحقیقاتی که روی این دارو انجام شده است مصرف کنندگان این دارو بین ۲۵ الی ۳۵ کیلوگرم به صورت تنظیم شده چاق شده اند .
داروی فوق نیز برای بیمارانی که صورت گود نیز دارند بسیار موثر می باشد ٬ همچنین برای ورزشکارانی که قصد افزایش وزن دارند تاثیر شگفت آوری نیز دارد.
عوارض جانبی این دارو نسبت به داروهای مشابه بسیار اندک میباشد
مدت زمان مصرف این دارو زی مدت کوتاه ۱۸۰ روزه تعیین شده است .

قرص پری اکتین با نام ژنریک سیپروهپتادین از گروه داروهای آنتی هیستامین می باشد که برای آلرژی استفاده می شود. و اثرات آن مانند سایر داروهای آنتی هیستامینیک شامل خواب آلودگی، ضعف و بی حالی است ولی این دارو دارای اثر تحریک اشتهاست که سایر داروهای این دسته فاقد آن هستند.

دوز مصرفی آن که با عنوان ضد آلرژی استفاده می شود ۴ میلی گرم هر ۸ ساعت است ولی در صورت مصرف برای افزایش اشتها شبها یک قرص بعد از شام توصیه می شود. این دارو از طریق کلیه و کبد دفع می شود در حاملگی منع مصرف ندارد و در دوران شیردهی نیز می توان استفاده کرد

نظرات بسته شده است.