فتوشاپ پوست صورت با پرینتر دستی

همه ما دوست داریم چهره‌ای شاداب داشته باشیم و همیشه جوان به نظر برسیم اما پیری و بالا رفتن سن چیزی نیست كه به این راحتی‌ها بتوان از آن خلاص شد و اتفاقی است كه ناگزیر سر راهمان قرار می‌گیرد. دانشمندان برای حل این مشكل نوعی پرینتر دستی ابداع كرده‌اند كه برای استفاده روی دست‌ها و صورت به كار می‌آید و با كمك آن می‌توان چین و چروك‌ها را از بین برد و چهره و پوستی جوان داشت.

این دستگاه پرینتر با عملكردی كه دارد، به راحتی روی سطح پوست حركت می‌كند تا بتواند تمام لكه‌های پوستی یا لكه‌های ایجاد شده روی پوست را بر اثر افزایش سن، كاملا بپوشاند. این دستگاه حتی قادر است سخت‌ترین لكه‌ها را هم از بین ببرد.

این پرینتر مجهز به دوربینی است كه 200 فریم در ثانیه از پوست تصویربرداری می‌كند و اطلاعات به‌دست آمده را با توجه به تفاوت رنگ پوستی كه هر فرد دارد، پردازش می‌كند و به‌طور كلی، روی هر رنگ پوستی قابل استفاده است. داده‌ها به ریز پردازشگری فرستاده می‌شود و 120 جوهرافشان پرینتر حرارتی، محصول آرایشی را روی پوست پرینت می‌كند.

اثربخشی این دستگاه بلافاصله روی پوست قابل مشاهده است و به‌طور چشمگیری چین و چروك‌های دست و صورت را كاهش می‌دهد و به عنوان مثال، دستی را كه چین و چروك‌های آن را با این پرینتر گرفته‌اند، تفاوت زیادی با دست دیگر دارد.

در این پرینتر دستی، سه كارتریج روشن، متوسط و تیره تعبیه شده است كه به‌واسطه آن می‌توان هر رنگ پوستی را پوشش داد.پوششی كه این پرینتر روی پوست می‌گذارد، تا زمانی كه صورت شسته نشود، روی پوست باقی می‌ماند.

در مواد به‌كار رفته در این پرینتر از مواد ضد چین و چروك استفاده شده و كمك می‌كند لكه‌های پوستی كه با بالا رفتن سن ایجاد شده، به مرور از بین برود. برخی به این كار، فتوشاپ در دنیای واقعی می‌گویند. این پرینتر پوستی قرار است اواخر سال 2019 یا 2020 میلادی روانه بازار شود.

منبع: BBC

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.