نرم افزار های آموزش ورزش در دوران باردرای

ورزش در دوران بارداری باعث می‌شود وزنتان را كنترل کرده، سطح انرژی بالایی به دست آورید و برای زایمان آماده شوید. ۳۰ دقیقه پیاده‌روی روزانه به‌خصوص اگر قبل از بارداری خیلی فعال نبودید، می‌تواند شروع خوبی باشد.

خبر خوب این‌كه برای استفاده بیشتر از مزایای ورزش كردن در دوران بارداری می‌توانید سراغ نرم‌افزارهای مرتبط با این موضوع بروید.

Kegel Trainer
ورزش‌های كگل در تقویت عضلات كف لگن در طول و پس از دوران بارداری به شما كمك می‌كند.نرم افزار مربی کگل شامل ۱۰ تمرین مختلف برای جلوگیری از خسته شدن و همچنین به چالش كشیدن ماهیچه‌هایتان است و هم اندرویدی‌ها و هم آیفون‌دارها می‌توانند این نرم افزار را دانلود كنند.

Pregnancy Exercise: Weekly Workout
 نرم افزار ورزش بارداری: تمرین هفتگی تنها برای ios طراحی شده و حاوی فیلم‌های ورزشی متناسب با هر هفته از بارداری است. در این فیلم‌ها توضیح داده می‌شود كه این ورزش‌ها چه گروه عضلاتی را درگیر كرده و چه تغییراتی در بدنتان ایجاد می‌كند.

Pregnancy Pelvic Floor Plan
بی‌اختیاری ادرار یك مشكل شایع در زنان، هم در طول و هم بعد از زایمان است و ورزش و تقویت عضلات كف لگن می‌تواند از این مشكل جلوگیری كرده و آن را مدیریت كند. نرم افزار طرح لگن بارداری كه روی سیستم عامل‌های ios قابل نصب است، مجموعه‌ای از ورزش‌های مفید برای تقویت عضلات لگن را در خود جای داده است. در این نرم‌افزار اطلاعات مفیدی از سلامت در هر مرحله از بارداری نیز وجود دارد.

Pregnancy Workout Today
 نرم‌افزار تمرین بارداری امروز اندرویدی به شما كمك می‌كند تا به كمك تمرینات ورزشی متناسب با هر هفته بارداری تناسب اندامتان را در دوران بارداری حفظ كنید. علاوه بر این تمرینات، شما را برای كنار آمدن با درد زایمان طبیعی آماده می‌كند.

Pregnancy Workout Advisor
نرم افزار مشاوره در بارداری شامل تمرینات طراحی شده برای هر مرحله از بارداری همراه با متن و دستورالعمل در مورد نحوه انجام آنهاست و به كمك آن می‌توانید از بهترین و راحت‌ترین موقعیت‌های شكم هنگام خواب طی هفته‌های مختلف مطلع شوید و برای سیستم‌های ‌عامل‌ اندروید و ios طراحی شده است.

 

مطالب مربوطه:

ورزش در دوران بارداری

شنا کردن در دوران بارداری

ورزش های ماه به ماه دوران بارداری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.