استفاده از تیغ در دوران باردرای

استفاده از واجبی در دوران بارداری,استفاده از کرم موبر در بارداری,استفاده از پودر موبر در دوران بارداری,اصلاح موهای واژن در بارداری,اپیلاسیون واژن در بارداری,رفع موهای زائد ناحیه تناسلی در بارداری,موم انداختن در دوران بارداری,اپیلاسیون در دوران بارداری

تراشیدن مو با تیغ
می توانید از تیغ برای از بین بردن موهای زائد در قسمت های وسیع تر استفاده کنید ( ممکن است در این روش دفعات تراشیدن مو بیشتر از معمول باشد! ) احساس ناخوشایندی نداشته باشید، تصور نکنید شما نیز موهای صورت خود را مانند همسر خود با ریش تراش می تراشید. استفاده از ریش تراش را برای از بین بردن موهای زائد صورت خود آغاز کنید.

قسمت خط ریش، موهای زائد بالای لب و چانه را هرروز با تیغ تمیز کنید ( نگران نباشید موهای زائد با تراشیدن ضخیم تر نمی شوند، این فقط یک افسانه است). استفاده از ریش تراش دستی و برقی نیز بی خطر است.

با استفاده از تیغ نو احتمال زخم شدن و خونریزی کاهش می یابد. توجه داشته باشید که با همسر خود از تیغ مشترک استفاده نکنید، زیرا باعث انتقال عفونت می شود.

موهای پای خود را با دقت بتراشید ( از مقدار بیشتری ژل اصلاح و از یک دستگیره برای حفظ تعادل استفاده کنید) زیرا در این دوران حفظ تعادل مشکل است. (علاوه بر این به مرور زمان و بزرگتر شدن شکم نمی توانید زیر شکم خود را ببینید.) تحت هیچ شرایطی نباید زیر دوش موهای خود را بتراشید زیرا در این حالت به راحتی تعادل خود را از دست داده و احتمال لیز خوردن بسیار زیاد است.

در صورت امکان از همسر یا دوست خود بخواهید در حمام موهای زائد شما را بتراشد یا روی لبه تختخواب بنشینید و با ریش تراش برقی این کار را انجام دهید.

نظرات بسته شده است.