استانول (روش مصرف،خطرات و عوارض،فواید در بدنسازی)

عوارض قرص استانوبون,قرص stanobon,قرص استانابون,استانول گیاهی,قرص استانابول,استانازول قرص,استرول چیست,قیمت قرص استانازول
استانول مارک معرفی برای stanozolol که یکی از استروئیدهای عامه پسند است می باشد .
Stanol مشتق شده از hydrotestosterone است و خیلی کم مشاهد شده است که به استروژن تبدیل شود . استانول یک تمایل بزرگ دارد برای اینکه به مرور زمان افزایش حجم خوب و با کیفیت را برای مصرف کننده به همراه خواهد داشت.

عوارض استانول

به علت پایین بودن عوارض جانبی این استروئید می توان آنرا با دیانابول مصرف کرد.
این استروئید تمایلی به نگه داری آب زیر پوست ندارد به این دلیل که به استروژن تبدیل نمی شود البته به این منزله هم نیست که بدون عوارض باشد در پی مصرف این استروئید عوارضی همچون جوش صورت ، تندخویی ، فشار خون بالا ، افزایش قوای جنسی و تهوع را خواهد داشت.
از آنجای که مقصر اصلی نگه داشتن آب زیر پوست ، استروژن است و این استروئید این خاصیت را ندارد که بعد از مصرف به استروژن تبدیل شود و همین گزینه باعث می شود که از استانول stanol برای دوره کات عضلات استفاده شود . و همچنین یکی از بهترین گزینه برای مصرف قبل از مسابقه برای ورزشکاران است.
ورزشکاران می توانند برای افزایش قدرت و آماده سازی قبل از مسابقه استفاده کنند.
استانول رو می توان با وینسترول و دکادورابولین برای دوره کات استفاده کرد.
همچنین می توان با دیانابول و سوستانون برای دوره های حجم استفاده کرد.
مقدار مصرف برای مردان : ۲۵ تا ۱۵۰ میلی گرم هر یک روز درمیان
مقدار مصرف برای خانم ها : ۲۰ تا ۵۰ میلی گرم هر یک روز درمیان
طول دوره بین ۵ تا ۱۲ هفته می باشد.

استرول گیاهی و استانول
استرول گیاهی و استانول در مجموع با عنوان فیتوسترول‌ها شناخته می‌شوند که به طور طبیعی و در میزان بسیار محدودی، در چربی برخی سبزیجات (ذرت، سویا)، آجیل‌ها، بنشن‌ها، غلات کامل، میوه‌ها و سبزیجات و حتی شکلات تلخ یافت می‌شود. مطالعات نشان می‌دهد که مصرف ۲ گرم استرول و استانول در روز میزان کلسترول مضر را به طور میانگین تا ۶٪ و در صورت ادامه این روند به مدت ۴ هفته به طور میانگین تا ۱۴٪ از میزان کلسترول مضر خواهد کاست. این امر موجب جذب حداقل کلسترول در روده کوچک شده و در نتیجه میزان کلسترول کاهش می‌یابد. از آنجایی که جذب این میزان فیتوسترول از مواد غذایی تازه و به طور مستقیم دشوار است، می‌توان از محصولاتی که حاوی این مواد هستند بهره برد. از جمله روغن سبزیجات (انواع سبک آن را انتخاب نمائید)، آب پرتقال و شیر بدون چربی. به برچسب این مواد غذایی کاملا دقت کنید زیرا مجموع کالری اغلب این محصولات بسیار بالا بوده و می‌تواند شما را از مسیر حفظ سلامت قلب منحرف کند.

نظرات بسته شده است.