آموزش ریمل زدن مژه و ابرو (تصویر)

آموزش تصویری ریمل زدن,فیلم اموزش ریمل زدن,ریمل زدن حرفه ای,طرز رژگونه زدن,نحوه زدن رژ لب,ریمل زدن دخترا,مارک ریمل,ریمل خشک شده, آموزش ریمل زدن،ریمل ابرو،بهترین ریمل مژه،نحوه صحیح ریمل زدن،انواع ریمل،بهترین مارک ریمل،زیبایی،آرایش.فیلم ریمل زدن

به ریمل ابرو، ژل ابرو و یا رنگ ابرو هم گفته می شود. این محصولات شبیه ریمل هستند اما با ابرو سازگارند و رنگدانه‌های کمتری دارند و سبک‌تر هستند. ابتدا شاید در کنترل میزان استفاده از آن مشکل داشته باشید اما پس از مدتی که استفاده از آن را آموختید متوجه می‌شوید این ژل‌ها ظاهر بسیار طبیعی به ابرو ها می دهد.

کاربرد ریمل ابرو :

اگر ابروهای نازک دوست ندارید، ریمل ابرو  بسیار ایده آل و کمک کننده است. ریمل ابرو هم ابروها را منظم و مرتب میکند، و هم بر جذابیت آن می افزاید

ساده یا رنگی
ریمل ابرو دو نوع داره: ساده (Clear) و رنگی (tinted) . نوع ساده ی اون برای کسانی خوبه که به طور طبیعی ابروهای پرپشتی دارن، در حالی که نوع رنگی این ریمل برای کسانی که میخوان ابروهای کم پشتشون بهتر به نظر بیاد خوبه.ریمل1

چطوری استفاده کنید؟
اول صورتتون رو شسته و خوب خشک کنین. بعد روند آرایش کردنتون رو مثل همیشه انجام داده و ریمل ابرو رو به طور مستقیم روی ابروتون بزنین (با یه حرکت رو به بالا) فضاهای خالی رو پر کنین، اما یادتون باشه که بیش از حد ریمل نزنین چون مطمئنا دلتون نمیخواد غیرطبیعی به نظر بیاین.

کاربرد ریمل ابرو :

اگر ابروهای نازک دوست ندارید، ریمل ابرو  بسیار ایده آل و کمک کننده است. ریمل ابرو هم ابروها را منظم و مرتب میکند، و هم بر جذابیت آن می افزاید

ساده یا رنگی
ریمل ابرو دو نوع داره: ساده (Clear) و رنگی (tinted) . نوع ساده ی اون برای کسانی خوبه که به طور طبیعی ابروهای پرپشتی دارن، در حالی که نوع رنگی این ریمل برای کسانی که میخوان ابروهای کم پشتشون بهتر به نظر بیاد خوبه.

چطوری استفاده کنید؟

اول صورتتون رو شسته و خوب خشک کنین. بعد روند آرایش کردنتون رو مثل همیشه انجام داده و ریمل ابرو رو به طور مستقیم روی ابروتون بزنین (با یه حرکت رو به بالا) فضاهای خالی رو پر کنین، اما یادتون باشه که بیش از حد ریمل نزنین چون مطمئنا دلتون نمیخواد غیرطبیعی به نظر بیاین.

نکته: مراقبت ریمل های تقلبی در بازار باشید و از جای مطمئنی خرید کنید.ریمل زدن

روش صحیح استفاده از ریمل در آرایش

*آیا می دانید برای چه از ریمل استفاده می کنیم ،آیا نحو ه ی صحیح استفاده از ریمل را می دانید ؟ریمل ، یک روکش است و باعث پررنگ تر شدن مژه ها می شود . * آیا می دانید چرا از ریمل استفاده می کنیم ؟ریمل باعث جذب شدن افراد به نگاه و چشمان شما می شود .

اما چرا ریمل این خاصیت را دارد ؟
زیرا مژه ها به خودی خود دارای رنگ کم رنگی هستند ، و با زدن ریمل مژه هایتان پرو پر رنگ تر جلوه می کنند البته در بعضی از افراد استثنا ست، آنها دارای مژه های پررنگ و پری هستند .

حال نحوه ی صحیح ریمل زدن را برایتان توضیح می دهیم :
در ابتدا نگاه خود را به سمت پایین بیاندازید ، در این حالت مژه هایتان را از ریشه تا انتها با ریمل به دقت برس بکشید تا اندازه ی مژه هایتان کشیده شود . و اگر می خواهید مژه هایتان پرتر به نظر برسند این کار را دو یا سه بار انجام دهید ، نه بیشتر زیرا در صورت استفاده زیاد مژه هایتان به داخل یکدیگر می روند و شکل زیبایی را به شما نمی بخشد .

به یاد داشته باشید که برس کشیدن به مژه هایتان باید به سمت بالا و خارج باشد تا نگاه شما در دیگران اثر کند و آنها جذب شما شوند . و اجازه دهید تا ریمل تان از حالت خیسی خارج شده وخشک شود و بعد اگر کارهای دیگری را که مد نظر دارید بر روی چشمانتان انجام دهید .

برای اینکه چشمانی مانند یک غزال داشته باشید توصیه می کنیم که قسمت بیرونی چشمتان را با ریمل بیشتری بورس بکشید .

برای اینکه یک نگاه و چشمان خاص داشته باشید توصیه می کنیم دفعه ی اول ریمل خود را با رنگ مشکی استفاده کنید ولی در دفعه ی بعدی از ریمل های رنگی استفاده کنید و ریمل رنگی را هم مثل ریمل مشکی از ریشه تا انتها بورس بکشید .

در نهایت اگر می خواهید ریمل تان باعث شود که مژه هایتان خیلی بلند شود و در ضمن حالت طبیعی خود را نیز حفظ کند ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از استفاده از ریمل ، از فر مژه استفاده کنید و بعد ریمل خود را بکشید . همچنین ازاینکه برس ریمل را چند بار پشت سر هم بکشید خودداری کنید ، معولا مدتی که می توان از یک ریمل استفاده کرد چهار ماه است و بعد از آن ریمل خشک می شود و باید آن را دور انداخت .
اجازه ندهید که دیگران از ریمل شما استفاده کنند زیرا به این ترتیب میکروب و ویروس وارد ریمل شما می شود ، به هنگام آرایش حتما نکات بهداشتی را رعایت فرمائید .

اما باید از چه نوع ریملی استفاده کرد ؟

ریمل های حجم دهنده ، ریمل های بلند کننده مژه ها ، ریمل هایی که دارای مژه خورده در درونشان هستند و … کدام بهتر است ؟

افرادی که دارای مژه های کوتاهی هستند بهتر است از ریمل های بلند کننده مژه استفاده کنند و افرادی که دارای مژه های ضعیفی هستند ، بهتر است از ریمل های استفاده کنند که دارای مژه خورده هستند و افرادی که دارای مژه های کم رنگی هستند بهتر است از ریمل های حجم دهنده استفاده کنند.

برای اینکه ریملی که استفاده می کنید تا چند ساعت در روز ماندگاری داشته باشد بهتر است از ریمل های ضد آب استفاده کنید و این ریمل ها بخصوص در تابستان خیلی موثر هستند زیرا در تابستان به علت گرمی هوا انسان عرق می کند و همزمان با آن باعث می شود که ریمل شما نیز به سمت پایین سرازیر شود و بریزد .

افرادی که به ریمل دارای آلرژی هستند و یا حساسیت های چشمی هستند ولی با این حال مایل هستند که از ریمل استفاده کنند بهتر است ریمل های مخصوص این عارضه را خریداری کنند . ریمل‌هایی که دارای دو سر هستند  برای اینکه چشمان شما حالتی زیباتر به خود بگیرد استفاده می‌شود .

یک سر این ریمل‌ها مایع سفید رنگ دارد که هم محافظت کننده مژه ها از خشک شدن و شکننده شدن است و هم تقویت کننده و سر دیگر حاوی مایع ریمل است.

اما چه رنگی را برای ریمل خود استفاده کنیم ؟ آبی ، سبز ، بنفش و … چه رنگی ؟

این که شما چه رنگی را انتخاب می کنید به عوامل زیادی بستگی دارد ، به رنگ چشمانتان ، پوستتان ، رنگ لباستان ،  همچنین به رنگی که در آن زمان و در برحه ی زمانی خاص مد است .

پس می بینید که عوامل متعددی در این انتخاب نقش دارند . ولی مشکی رنگی که همیشه مورد تمایل همه بوده است و در اکثر موارد فقط این رنگ ریمل دیده می شود ، زیرا رنگ مشکی ریمل به همه ی صورت ها می آید .

برای اینکه یک نگاه خاص به خود ببخشید ، توصیه می کنیم که با رنگ ها بازی کنید ، اما چطور ؟
اگر چشمانی سبز دارید بهتر است از ریملی با رنگ چشمان خودتان یعنی سبز و یا رنگ بنفش استفاده کنید . چشمان آبی و یا خاکستری بهتر است از ریمل های هم رنگ چشمانشان یعنی قهوه ای ، و آبی و یا آبی های پر رنگ مثل آبی نفتی و یا بنفش استفاده کنند.

و افرادی که دارای چشمان قهوه ای و یا مشکی هستند بهتر است از ریمل سبز ،آبی و یا قهوه ای استفاده کنند . البته این موضوع را دوباره متذکر می شویم که تمام افراد با هر رنگی که چشمانشان دارد می توانند از ریملی با رنگ مشکی استفاده کنند .

ریمل

فرمژه بسیاری از خانم ها علاقه دارند چشمانشان باز تر به نظر برسد.فرمژه دستگاهی است که با فر کردن و حالت دادن به مژه ها این امر را امکان پذیر می کند. برای آنکه بتوانید به درستی از فرمژه استفاده کنید , جلوی آیینه بایستید , پلک بالا را با دست تان باز کنید و به سمت بالا بکشید , مژه ها را داخل دستگاه ببرید و فشار دهید.

برای آنکه مژه ها حالت بهتر بگیرند می توانید دولایه ریمل بزنید و تا هنوز ریمل خشک نشده از فرمژه استفاده کنید
در صورتی که مژه های شما بسیار کوتاه باشد , فرمژه تاثیری نخواهد داشت. برای گرفتن نتیجه ای بهتر پیش از استفاده از فرمژه آن را با سشوار کمی گرم کنید تا مانند اتو عمل کند سعی کنید تا حد ممکن از فرمژه های آهنی استفاده نکنید بلکه انواع پلاستیکی را خریداری کنید.

همیشه بلافاصله بعد از اینکه از حمام بیرون آمدید , از فرمژه استفاده کنید چون وقتی مژه ها با آب گرم خیس شده باشند راحت تر و زیبا تر بر می گردند

می توانید به جای استفاده از فرمژه از انگشتتان کمک بگیرید.

ابتدا دست تان را بشوئید و سپس به طور دقیق پس از آنکه ریمل زدید , انگشتا نتان را روی ریشه مژه از پائین قرار داده و به سمت بالا فشار دهید تا زمانی که ریمل خشک شود

پر منانت مژه برای افرادی مناسب  است که یا حوصله آرایش ندارند یا وقت نمی کنند پر منانت در واقع مایعی است به همراه تثبیت کننده که سبب فر شدن مژه ها می شود

البته استفاده مرتب از آن صحیح نیست و تاثیر آن نیز به اندازه ریمل و فرمژه نمی تواند باشد. در هنگام استفاده از این مواد حتما باید به آرایشگاه مراجعه کنید و تمام مدت چشمتان بسته باشد تا مواد به داخل چشم نفوذ نکند. این نکته را نیز در نظر بگیرید , مژه های شما را خشک می کند  و شما مجبور می شوید همواره آنها را چرب نگه دارید

 مژه مصنوعی

راه دیگری برای بلند  و زیبا جلوه دادن مژه ها , استفاده از مژه مصنوعی است. برای چسباندن مژه مصنوعی از چسب های مخصوصی استفاده می شود که به دو شکل دایمی و موقتی موجود است

چسب های دائمی حدود دو تا سه ماه روی چشم باقی می مانند , برای چسباندن آنها باید به آرایشگاه مراجعه کنید و برای کندن آنها نیز به آرایشگاه بروید چون برای شستن این نوع چسب محلول خاصی نیاز است

در صورتی که بخواهید مژه هائی که با چسب دائمی چسبانده شده است را خودتان در خانه بکنید این احتمال وجود دارد که مژه شما نیز با آن کنده شود

ترجیحا بهتر است از چسب های موقت برای چسباندن مژه ها استفاده کنید. این نوع چسب ها به سادگی در خانه با آب ولرم و صابون پاک می شوند. ریمل های مختلف

برای گذاشتن مژه مصنوعی باید مژه را به اندازه چشم کرده و اضافه آن را ببرید بعد مقداری چسب مژه روی نوار مژه بزنید. چشم را بسته و مژه مصنوعی را روی ریشه مژه های خود قرار دهید , بعد از خشک کردن چسب , آرام چشمتان را باز کنید.

مژه مصنوعی را تا حد ممکن دوبار استفاده نکنید اما در صورتی که تمایل دارید , توصیه می شود مژه را برداشته لای دستمال آغشته به الکل بگذارید و آن را به طور کامل تمییز کنید. بعد آن را با باد خشک کرده و در جای تمییز  قرر دهید.

پیش از خواب حتما مژه مصنوعی را برداشته و چشمتان را به طور کامل تمییز کنید تا مبتلا به بیماری های چشمی نشوید.

هر گز برای رنگ کردن مژه هایتان از رنگ های شیمیائی استفاده نکنید. در عوض, رنگ های گیاهی را انتخاب کنید و برای رنگ کردن حتما به یک آرایشگر ماهر مراجعه کنید

برای رشد و تقویت مژه داروهای بسیاری در بازار موجود است اما هیچ یک توصیه نمی شود چون برای چشم مضرند و التهاب چشمی ایجاد می کنند

ریمل2

1 دیدگاه دربارهٔ «آموزش ریمل زدن مژه و ابرو (تصویر)»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.