قرص تاخیری وگادول (خطرات و عوارض)

قرص وگادول قرمز,وگادول در داروخانه,قیمت وگادول,خرید اینترنتی قرص وگادول,قرص vegadol چیست,قیمت قرص تاخیری وگادول,قرص تاخیری سیلدنافیل,خرید قرص وگادول اصل

متاسفانه قرصی به اسم قرص وگادول هواداران زیادی پیدا کرده این قرص با هدف افزایش لذت  جنسی دیر انزالی و تاخیر در انزال فروخته می شود. اگر افراد بدانند این قرص چگونه عمل میکند حتما از خوردن آن صرف نظر میکنند.
سکته قلبی ناگهانی ، سکته مغزی ، از دست رفتن بینایی و شنوایی ، افزایش فشار چشم و سوء هاضمه از عوارض رایج این قرص است. وگادول در دسته داروهای مخدر قرار می گیرد چراکه در دراز مدت باعث ایجاد وابستگی می شود.

اصولا دارویی به نام وگادول به صورت رسمی وجود ندارد و توسط هیچ ارگانی تایید شده نیست. داروی وگادول یک مارک تجاری است که یک شرکت تحت نام وگادول تولید می کند .

قرص ترکیبی وگادول همان ترامادول است که در داروخانه ها هم موجود است.
قرص ترکیبی وگادول (سیلدنافیل و ترامادول) حاوی ۱۰۰ میلی گرم سیلدنافیل و ۵۰ میلی گرم ترامادول است.

این قرص از ترکیب ترامادول با سیلدنافیل که ماده ای بسیار خطرناک است تهیه می شود.فروشندگان این محصول در مورد طریق مصرف وگادول ادعای مصرف یک نصف قرص برای ۵۰ دقیقه دیر انزالی می کنند.
هرچند این قرص تا حدودی باعث به تاخیر انداختن و درمان زود انزالی می شود اما در دراز مدت عوارض جبران ناپذیری بر سلامت بدن خواهد گذاشت.
قیمت وگادول برای کسب سود بیشتر معمولا پایین در نظر گرفته می شود تا خریدار به تهیه آن تمایل پیدا کند حال آنکه برخی با تهیه محصولات جنسی ارزان قیمت سلامت خود را به خطر می اندازند.وگادول در هیچ داروخانه ای به فروش نمی رسد و تنها مواردی که موجود است قرص وگادول هندی است که معمولا به صورت اینترنتی و یا غیر مجاز به فروش می رسد.
با یک جستجوی ساده در اینترنت به زبان انگلیسی در مورد قرص vegadol متوجه می شوید که این محصول در هیچ جای دنیا شناخته شده نیست و تنها در ایران کاربرد دارد و جستجوی شما نتیجه ای دربر نخواهد داشت. برخی سایت های اینترنتی ادعای فروش و خرید وگادول اصل و آمریکایی را می کنند درحالی که ساخت این قرص غیر قانونی است و فقط در هند برای صادرات به بازار پر سود ایران تهیه می شود.

این دارو آخرین انتخاب برای انزال زودرس است و چون از دسته داروهای مخدر محسوب می شود در صورت مصرف طولانی باعث وابستگی جسمی می شود.بنابراین برای این منظور توصیه نمی شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.