دستگاه اکستندر (روش استفاده،فواید و عوارض،قیمت)

روش استفاده از دستگاه اکستندر,اکستندر ایرانی,خرید اکستندر مگنت دار,قیمت اکستندر,خرید اینترنتی دستگاه اکستندر,قیمت اکستندر مگنت دار,اکستندر چیست,اکستندر و پرواکستندر

دستگاه اکستندر کلاسیک Classic (ساده) یا کشنده معمولی . ( کاملا طبی و استاندارد )
دستگاه اکستندر مگنت دار Magnetic با کاربردی مناسب و خاصیت مغناطیسی . ( کاملا طبی و استاندارد )
دستگاه پرو اکستندر مگنت دار ویژه با کیفیت بالا Proextender با خاصیت مغناطیسی و جکهای تلسکوبی ( کاملا طبی و استاندارد )

توضیحات
دستگاه کشنده عـضو تناسلی (اکستندر) وسیله ای است که براساس کشش عمل می نماید . این وسیله متشکل از یک حلقه ی پلاستیکی است که به دو میله ی دینامیکی متصل است. در بالای این دومیله یک حلقه پلاستیکی همراه با نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی گلانس آلت (کلاهک آلت) رادر قسمت خاص خودش نگه می دارد.
در پزشکی مدرن از این روش برای ایجاد بافت جدید در پیوند پوست ، افـزایش طول استخوان وایجاد پوست نو (دارای مو) برای پوشانـدن نواحی طاس و بی مو اسـتفــاده میشود.
در کل ،دستگاه اکستندر ویژگیهای زیر را به دنبال خواهد داشت :
افزودن به درازا ، ضخامت و سختی آلت تناسلی در حالت نعوظ به صورت دائمی و مادم العمر
افزایش سایز آلت تناسلی به شکل دائمی ، بی خطر ، بدون زحمت و هرگونه مشکل و بدون درد
افزودن به حالت شق پذیری هر چه بیشتر آلت تناسلی در هنگام تحریک جنسی (Bigger Harder Eriction) که از آن به عنوان سختی سخره یاد میشود
اورگاسم (Orgasm) شدید تر ، فشرده تر و قوی تر (اورگاسم به معنی حالت رسیدن به اوج لذت جنسی که نهایتاً به انزال منجر میشود)
خون رسانی بهتر به آلت تناسلی بصورت مداوم و ترمیم عروق آلت تناسلی
افزایش میزان و شدت جریان خون در مناطق جنسی (Genitals) و پر خون گردیدن کامل حوضچه های اسفنجی در هنگام نعوظ به علت دارا بودن عوامل متسع کننده عروقی (Vasodilators) که بر روی بافت های پیرامونی آلت تاثیر میگذارند

ترّقی در کیفیت ، استقامت و میل داشتن روابط جنسی
رشد بدون محدودیت آلت تناسلی (تا آخرین سایز دستگاه که ۲۰ سانت است)
رشد بدون خطر ، بدون درد و رنچ (فقط با کمی صبر و مداومت)
بالا بردن بنیه و توان جنسی (Seual Stamina) و مقدار منی (Se Drive).
درمان اضطراب و تشویش پیش از نزدیکی (Stress & Anxiety)

این محصول برای اولین بار در مرکز تحقیقات بیماری های مردان در New York  در موسسه بیوشیمی  Enlarge.s Peni.s Guide  ساخته شده و تمامی مراحل کاربری خود را در آزمایشگاه بر روی افراد زیادی مورد بررسی قرار گرفته که کاملا نتایج آن مثبت و رضایت بخش بوده است .

آیا میدانید داشتن یک بافت تناسلی نرمال و استاندارد  ؛ اعـتماد به نفـس بیشتر و حل مشکلات روحی و روانی را به همراه خواهد داشت و باعث افزایش کیفیت زندگی زناشویی در متاهلین خواهد بود ؟

آیا میدانید با کمک این دستگاه بدون هیچ عارضه جانبی و بدون نیاز به جراحی یا استفاده از درمان دارویی میتوانید به اندازه مناسب در سایز عمومی ناحیه تناسلی خود دست یابید ؟

آیا میدانید در کشور ما بخاطر عدم مراجعه صحیح به پزشک و نبود فرهنگ سالم جنسی بسیاری از مردان و جوانان ذکور با مشکلات مختلفی مانند کوچکی آلت تناسلی یا مشکلاتی در ارضا و انزال مواجه بوده و به طور کلی به ناتوانی جنسی مبتلا هستند ؟

آیا میدانید درصد قابل توجهی از مواردی که باعث طلاق و جدایی میان زوجین میگردد بخاطر بروز مشکلات جنسی و زناشویی در میان زوجین خصوصا جوانان میباشد ؟

آیا میدانید این محصول در ایران موفق به دریافت گواهینامه از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و تاییدیه بین المللی استاندارد ۱۳۴۸۵ISO  گردیده است ؟

هدف از این روش تحریک رشد بافتهای بدنه آلت است که منجر به افزایش طول آلت تا ۳ الی ۴ سانتی متر و تاثیر در افزایش دور آلت تا ۱ سانتی متر میباشد . این دستگاه به هیچ وجه از روی شلوار مشاهده نمیگردد . افزایش سایز ایجاد شده با این دستگاه دائمی بوده و برگشت ناپذیر است .

پکیج کامل دستگاه شامل :  دستگاه اکستندر بصورت کامل + دفترچه آموزشی به زبان فارسی + یک عدد دستمال پنبه ای + ۲ عدد پایه با سایز بزرگتر + CD آموزشی تصویری و آموزش استفاده از آن همراه با دستگاه

سوال و جوابهای مربوط به استفاده از دستگاه Extender :
۱) سئوال : بیشترین افزایش طول آلت (با استفاده از این روش) چقدر است ؟
پاسخ : بستگی به شخص دارد ولی به طور تقریبی ۲ تا ۵ سانتیمتر افزایش طول در تعداد زیادی از مصرف کنندگان گزارش شده است .

۲) سئوال : آیا این افزایش طول ، هم در حالت عادی و هم در حالت نعوظ وجود دارد ؟
پاسخ : بله ، این افزایش طول در هر دوحالت مشهود است .

۳) سئوال : آیا این روش به اصلاح انحنی آلت کمک میکند ؟
پاسخ : بله ، در مد ت ۶ تا ۷ ماه میتوان تا ۷۰% انحنای آلت را بر طرف کرد و بهبودی بسیار محسوسی را شاهد بود .

۴) سئوال : آیا این افزایش طول و بقیه تغییرات دائمی و پایدار خواهد بود ؟
پاسخ : بله ، زیرا بافت سلولی آلت رشد کرده و ترمیم پیدا میکند .

۵) سئوال : آیا افزایش طول آلت باعث لاغر شدن آن میشود ؟
پاسخ : خیر ، رشد آلت هم در طول و هم در قطر آن صورت میگیرد چون واقعا بافت تازه ای ایجاد میشود و چون بافت جدید حجم دارد بنابراین تاثیرات آن را در قطر نیز شاهد خواهید بود.

۶) سئوال : سن مناسب برای استفاده از دستگاه در چه زمانی است ؟
پاسخ : از ۱۸ سالگی به بعد ؛ مردان مسن نیز می توانند از دستگاه استفاده کنند . مطالعات نشان داده که حتی مردان ۶۰ یا ۷۰ ساله نیز می توانند از این روش بهره ببرند ، زیرا عمل کشش موجب تحریک رشد بافت در هر سنی میشود .

سوالات مربوط به روش کار دستگاه و کاربرد آن :

۱) سئوال : آیا استفاده از دستگاه درد دارد ؟
پاسخ : خیر ، این وسیله یک ابزار مکانیکی بدون درد است . در ابتدا شخص وجود آن را حس می کند اما پس از مدت کوتاهی (حدود ۳ روز استفاده) حتی وجود آنرا در زیر لباس خود احساس نخواهد کرد .

۲) سئوال : چگونه میتوان از دستگاه استفاده کرد ، بدون اینکه اعضاء خانواده ام متوجه موضوع شوند ؟
پاسخ : از آن حین کار یا مواقعی که خارج از منزل هستید استفاده کنید .

۳) سئوال : اگر حین پوشیدن دستگاه ، دچار نعوظ شوم چه اتفاقی میافتد ؟
پاسخ : هیچ طوری نمی شود ، کمی احساس فشار خواهید کرد اما درد نخواهید داشت .

۴) سئوال : اگر کار من طوری باشد که باید مدت طولانی بنشینم ، آیا می توانم از آن استفاده کنم ؟
پاسخ : بله ، دستگاه قابلیت تا شدن را نیز دارا می باشد و شما می توانید آلت را رو به بالا یا رو به پائین قرار دهید

۵) سئوال : مبنای کار دستگاه چیست ؟ آیا باتری لازم دارد ؟ یا شوک الکتریکی می دهد ؟
پاسخ : این دستگاه کاملا مکانیکی است . این دستگاه برای کشش آلت (زمانیکه در حالت نعوظ نباشد) به کار میرود و به هیچ باتری یا برقی نیاز نداشته و بنابراین شوک الکتریکی ایجاد نمینماید .

نظرات متخصصان ، پزشکان ، اورولوژیستها :

۱) دکتر گیونتا (Giunta اورولوژیست و جراح پلاستیک) Www.DrGiunta.com
مایلم از مخترع بابت ساخت چنین دستگاهی تشکر کنم . بنظر من دستگاه (Extender) بهترین وسیله مخصوص کشش آلت در بازار است . من بیش از ۴۰۰۰ جراحی فالو پلاستی (جراحی آلت( انجام داده ام و همیشه استفاده از این دستگاه را توصیه کرده ام .

۲) دکتر محمد زاده (Mohamadzadeh اورولوژیست) Www.DrMohamadzadeh.com
مردان آسیائی یکی از نگرانترین نژادها در مورد اندازه آلت خود هستند . متوسط اندازه آلت مردان آسیائی ۱۳ سانتیمتر است . کشش یکی از موثرترین و بی خطرترین روشها است که میتواند مشکل این عده را برطرف کند تا بتوانند روابط جنسی خوبی داشته باشند . در بین اعراب نیز تکنیکی به نام جلکینگ وجود دارد که سالهاست نسل به نسل منتقل میشود و اساس کار آن بر پایه کشش است .

۳) دکتر مانکادا (moncada اورولوژیست) Www.DrMoncada.org
از میان چند روش موجود برای افزایش طول آلت ، دستگاه (X4 Extender) موثرترین و بی خطر ترین روش محسوب میشود . تنها وسیله ای که برای این منظور از سوی اتحادیه کارشناسان بهداشت تائید شده است . این وسیله یکی از بزرگترین دستاوردها در زمینه پزشکی است ، بخصوص برای افرادیکه در مورد اندازه آلت خود نگران هستند .

نکته : مزیت نوع مگنتیک نسبت به نوع ساده :
مطالعات نشان داده اند که تاثیرات تماس مغناطیس با بدن بلافاصله باعث اکتیو و فعال شدن مقدار آهن موجود در خون می شود و در نتیجه جریان ضعیف و موج داری را ایجاد می کند .

این افزایش از نظر تعداد کانون های بلورسازی که به وجود می آورند ، نسبت مستقیمی با قدرت میدان آهن ربایی دارند و در اثر این فرایند روند یونیزاسیون ( یعنی جدا شدن اتم ها وملکول ها به ذرات باردار الکتریکی ) نیز سریعتر انجام می شود .

این امر خطر انعقاد خون در رگها را کاهش می دهد وباعث جریان فی البداهه آسانتر خون در سرخگها وسیاهرگها می شود . جریان مغناطیسی ایجاد شده در خون منجر به افزایش گلوبولهای قرمز و احیای گلوبولهای فاسد غیر فعال خون شده وآنها را تقویت می کند که این گردش خون بهتر به همراه کشش موجود موجبات امکان تکثیر سلولی و رشد سریعتر آلت را فراهم می نماید .

منبع:فراز طب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.