لارجر باکس (روش استفاده،خطرات و عوارض،قیمت خرید)

طرز استفاده از لارجر باکس,لارجر باکس در داروخانه,آیا لارجرباکس موثر است؟,تاثیرات لارجر باکس,لارجر باکس عوارض,لارجر باکس چیست,عکس لارجرباکس,دانلود فیلم آموزش لارجر باکس,مدت استفاده از لارجر باکس,عوارض استفاده از لارجر باکس,فیلم آموزش استفاده از دستگاه لارجرباکس,قیمت لارجر باکس,آموزش تصویری استفاده از لارجر باکس,آموزش استفاده از لارجر باکس,عکس لارجرباکس,خرید اینترنتی لارجر باکس

دستگاهی است که از دو پایه فلزی و یک قسمت پلاستیکی (سیلیکون مخصوص) و یک قسمت پلاستیکی مخصوص سر دستگاه تشکیل شده است. تمامی قسمتهای این دستگاه مناسب جهت آقایان با هر سن و سال و هر سایزی طراحی شده است.

مهندسین پزشکی در طراحی این محصول بگونه ای عمل کردند که دستگاه به راحتی قابل استفاده باشد و هر فردی با هرشرایط و مشغله کاری بتواند از آن استفاده کند و مهمتر از همه اینکه هیچگونه عوارضی برای استفاده کننده آن نداشته باشد. محکم ترین دلیل این ادعا ، تایید شدن دستگاه توسط جمع کثیری از پزشکان متخصص سراسر دنیا میباشد.

دستگاه لارجرباکس دارای پکیج های متفاوتی است که در زیر آنها را معرفی میکنیم :
در ابتدا بگویم که مهمترین مسئله که باید به آن توجه کنید شروع مشاهده اولین نتایج هست که معمولا شما از هفته دوم به وضوح نتایج دستگاه را مشاهده میکنید و باید استفاده از دستگاه را تا اتمام دوره درمان هر مدل از دستگاه ادامه دهید.

تنها شرط نتیجه گیری مورد نظر و دلخواه شما ، صبر کردن تا روز آخر استفاده از دستگاه است. یعنی دوره درمان را باید کامل کنید.

پکیج ساده لارجرباکس / اکستندر
ساده ترین پکیج این دستگاه است که تنها تفاوتش با دستگاههای مدل بالاتر در نداشتن مگنت است. شاید بپرسید مگنت چیست ؟ مگنت یا آهنربای پزشکی ، جریان خون را در بافت آ.ل.ت تناسلی افزایش داده و باعث کوتاه شدن دوره درمانی دستگاه میشود.
پکیج ساده این دستگاه با پکیج مگنتی تنها در داشتن ۵ مگنت متفاوت است و هیچ تفاوتی از لحاظ جنس و کیفیت ندارد.
مدت زمان نتیجه گیری : ۶ تا ۸ ماه

پکیج مگنت دار دستگاه لارجرباکس
افرادی که توسط دوستانشان به خرید این دستگاه دعوت میشوند معمولا برای صرفه جویی در زمان و هزینه خود از این پکیج دستگاه لارجرباکس استفاده میکنند. چرا که دارای ۵ مگنت پزشکی برای نتیجه بهتر و زمان کوتاه تر دارد. مطمئنا تاثیر لارجرباکس مگنت دار بسیار مثبت و رضایت بخش خواهد بود.
همانطور که قبلا گفتم : تفاوت این پکیج با پکیج ساده لارجر باکس تنها در وجود مگنتهای پزشکی میباشد و جنس و کیفیت قطعات یکی است.
مدت زمان نتیجه گیری : ۴ ماه

پکیج طلایی لارجر باکس اصل اسپانیا
مهمترین تفاوت این پکیج متفاوت بودن دستگاه آن است. کلا جنس قطعات و کیفیت ساخت و حتی مدل پایه ها و کلاهک دستگاه متفاوت شده و محاسباتی که بر روی دستگاه صورت گرفته دقیق تر است و در زمان فوق العاده کوتاهی نتیجه ای شگفت انگیز خواهید گرفت.
علاوه بر خود دستگاه ، پکیج آن شامل مکملهایی از قبیل کرم و کپسول افزایش سایز میباشد که به شما در تسریع نتیجه کمک قابل توجهی میکند.
مدت زمان نتیجه گیری : ۲ ماه

نحوه استفاده از دستگاه لارجر باکس (طرز استفاده از لارجرباکس)
روش استفاده از این دستگاه بسیار آسان بوده و در کمترین زمان قابل نصب است. تنها کافی است عضو تناس.ل.ی خود را از وسط حلقه دستگاه عبور دهید و تسمه را پشت کلاهک گذاشته و کمی سفت کنید. در کمتر از ۳۰ ثانیه دستگاه نصب شده و زیر لباس و شلوار اصلا مشخص نیست.
لازم است بدانید که این دستگاه را در روز و شب ، حتی موقع خواب ، رانندگی ، پیاده روی و…. میتوانید استفاده کنید چرا که هیچ مزاحمتی ندارد.

عوارض استفاده از لارجرباکس

استفاده صحیح از دستگاه لارجرباکس هیچگونه عوارضی ندارد.
اما عجله در اندازه گذاری و زیاده روی در تنظیم طول دستگاه ممکن است به بافت اسفنجی آ.ل.ت آسیب برساند.
اکیدا توصیه میشود طبق دستورات پزشکی موجود در دفترچه و فیلم آموزشی موجود در پکیج از این دستگاه استفاده نمایید.

قیمت دستگاه لارجرباکس ساده / اکستندر ساده  : ۶۵٫۰۰۰ تومان میباشد.
قیمت دستگاه لارجرباکس مگنت دار / اکستندر مگنتی : ۹۵٫۰۰۰ تومان میباشد.
قیمت دستگاه لارجرباکس مگنت دار پکیج پیشرفته : ۱۳۵٫۰۰۰ تومان میباشد.
قیمت پیکج طلایی لارجرباکس جعبه مقوایی : ۱۵۵٫۰۰۰ تومان میباشد.
قیمت پیکج طلایی لارجرباکس جعبه چوبی : ۲۴۵٫۰۰۰ تومان میباشد.

 

منبع:عمو عطار

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.