پرده بکارت مصنوعی چیست؟ کپسول بکارت و نحوه استفاده

پرده بکارت مصنوعی و نحوه استفاده از پرده بکارت مصنوعی،خرید و استفاده از پرده بکارت،ترمیم بکارت دختران،کپسول بکارت و خونریزی مصنوعی

پرده بکارت مصنوعی یا کپسول پرده بکارت

بکارت و داشتن پرده بکارت در جوامعی مانند ایران و خاورمیانه هنوز مسئله مهمی به شمار می رود. از این جهت لوازم خاصی در این رابطه تولید شده اند.

یکی از این لوازم پرده بکارت مصنوعی یا کپسول پرده بکارت است. این کپسول حاوی مایع قرمز رنگی بسیار مشابه خون است.

زمانی که این کپسول درون واژن گذاشته می شود ، لایه پوشاننده آن در اثر حرارت و رطوبت بدن به مرور تجزیه شده و مایع خون مانند درون آن از واژن خارج می شود.
این محصول اولین بار در چین ساخته شد و در کشورهایی نظیر مصر و کشورهای خاورمیانه با استقبال روبرو گشت.

نحوه استفاده از کپسول و پرده بکارت مصنوعی

این کپسول را باید حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی و دخول در درون واژن قرار دهید.

لایه خارجی کپسول درون واژن خودبخود تجزیه و جذب می شود و از واژن خارج نمی شود.

 

جنس شیاف پرده بکارت مصنوعی چیست؟
این مواد بیشتر در شیافهای تنگ کننده واژن بکار میروند.

زعفران
زعفران خشک از گل زعفران، مورد استفاده برای قرن ها در طب تبتی است. این یک ماده قدرتمند برای درمان عفونت واژن، ترشحات آلوده، سوزش ناراحتی و خارش واژن و همچنین در مدیریت سندرم پیش از قاعدگی، درد قاعدگی، قاعدگی نامنظم و، ضد التهاب، ضد عفونی کننده، ضد درد، استفاده میشود.

زردچوبه
یک گیاه طلایی در آیورودا در نظر گرفته شده با توجه به خواص دارویی مختلف آن مانند ضد التهاب، ضد اکسیدان، ضد میکروبی، ضد سرطان، و کاهش درد قاعدگی  وتقویت سیستم ایمنی،تحریک جریان خون در ناحیه لگن و رحم،  شناخته شده است. زردچوبه موجب تسکین طولانی مدت لکوره و کاهش ترشحات واژن کمک می کند. خواص ضد التهابی و ضد میکروبی کورکومین در پیشگیری و درمان عفونت ها و التهاب ناشی از آنهاست. این گیاه  طبیعی برای سفت کردن وتنگ کردن واژن   یکی از گیاهان مشهور است. که درین شیاف بکاررفته است.

موم عسل
“موم عسل” آمیزه صمغی است که زنبور عسل از شهدگلها، جریان شیره درخت ، و یا دیگر منابع گیاهی جمع آوری میکند. موم  در طب سنتی برای هزاران سال استفاده می شود. ضد باکتریایی، ضد التهاب و ضد قارچ وکمک به طور موثردر درمان وولوواژینال کاندیدیازیس (واژن برفک) و عفونت های قارچی با مهار رشد مخمرهای بیماری زا است. موم عسل یک ضد کاندیدا و ضد مالاسزیا  به عنوان یک درمان جایگزین برای عفونتهای مزمن واژن استفاده می شود.

آلوئه ورا
رایج ترین و شناخته شده ترین مواد تشکیل دهنده برای ضد التهابی، خواص ضد قارچی و ضد باکتریایی و کمک به حفظ تعادل اسیدیته واژن ،همچنین بازسازی سلولهای واژن است. به همین دلیل است که در بسیاری از محصولات زیبایی یافت می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.